Lentutes


2013-09-18 atvežė lenteles, tą pačią diena nupirkau dažu ir vakare po darbo pradėjom dažyti. Aš nudažiau gal tik pusė lestutės, parodžiau Astai kaip reikia dažyti ir sekančias 72 lentutes atidaviau į moters rankas 🙂 Lentutės pirkom iš Kauno www.namofasadas.lt kadangi užsakėm 55m2 (72vnt.) tai atvežimas nekainavo, stogdengiai padėjo iškrauti. Lentutės Prima Plank Malazijietiškos 🙂 montavim instrukcija montavimas labai paprastas. Planuojam jomis apkalti visą stogą ir frontonus. 

IMG_1054[1]

Lentutės gruntuotos, dėl to reikia mažiau dažų.
IMG_1055[1]Pirmą vakarą po darbo buvo nudažytos 6 lentutės. Gavosi labai gražiai, kažin ar čia dėl to, kad brangūs dažai ar kad pačios lentutės gražios? Dar kaip tik pašnekėjom dėl keturkojų svečių kurie mėgsta pas mus apsilankyti statybose, ypač kaimynų biglis kuris labai dažnai pabėga iš namų ir ateina pažiūrėti kaip man sekasi 🙂 Na ir ką, ryte ateinu ir matau tokį vaizdą. Gerai, kad dažai buvo jau išdžiuvę 🙂

IMG_1060[1]

Dažus pirkome kaip rekomendavo pardavėjas ZAR – amerikoniški velniškai brangūs už bankę 3,43L + 1L ir teptuką sumokėjau 250Lt su nuolaida. Negalėjau patikėti, kad taip brangiai gali kainuoti dažai… Spalvą derinom prie čerpių, labiausiai tiko Mahogany 889 (raudonmedis). Dar rinkomės iš Ceresit Visage CT 721 bet jų kaina ta pati, be to negalėjau pamatyti spalvos gyvai. Ps. Perkant iš atstovų Kaune ir pigiau ir greičiau nei Vilniuje 🙂 Dažai kaip dažai, nieko ypatingo, akriliniai, vandens pagrindo kaip guašas, kitą kartą gal pirkčiau pigesnius, vis tiek ant betono laikys tikrai ilgiau nei ant medžio, na bet jeigu tikėti reklama, tai mažiausiai 15m galvos sukti nereikės.

IMG_1046[1]1m2 kaina su dažai ir teptuku išėjo apie 37Lt. 🙂 dažų dar liko apei 1L reikės dar kitais metais užtepti antrą sluoksnį, nes daug kur nusibraižė ir nusipjovė, bet kvadratas neturėtų viršyti 40Lt.

Apie Mantas
Friendly, honest, smart.

13 Responses to Lentutes

 1. Blakis says:

  Katinėlis zapadlistas 😀 ir kiek prisimenu, betonuočiau ar dažyčiau, visad atsiranda kam įmaknoja ir atsižymi. Pas juos taisyklė tokia 😀

  Patinka

 2. Aurimas says:

  Sveiki,

  Ar patenkti lentutemis, t.y. antra karta jei reiktu rinkis tas pats sprendimas butu?

  Kaip tik patys svarstome tokias imti tiek pakalimams, tiek vejalentems del ilgaamziskumo.

  Patinka

  • Mantas says:

   Sveiki,
   Kol kas patenkinti labai, o kiek ilgai laikys tai ziuresim.

   Patinka

   • Jau praėjo 2 žiemos – vis dar OK su lentutėm? 🙂 Irgi tokias labai svarstau, kaina labai vilioja. Tačiau vienas pardavėjas, stumdantis USA gamybos analogišką produkciją, minėjo kad būna nusiskundimų Malaizijos produkcija (betonas trupa ir pan.). Kaip pas jus?

    Patinka

    • Mantas says:

     Vis dar taip pat puikiai atrodo, niekas netrupa. Kainavo gal 32Lt/m2 o po kiek amerikoniškas stumdo?

     Patinka

     • Amerikietiškas parduoda Lekrona, kaina apie ~40 Lt/m2. Čia jau nugruntuotos. Tik jų aspektas tas, kad neparduoda atskirų lentučių (pvz. Prima plank 20,8 cm pločio), o parduoda didelę plokštę 1,22 x 2,44 – jinai būna su faktūra, sudarančią įspūdį, kad tai yra sukaltos atskiros lentelės.

      Patinka

      • Mantas says:

       Primaplank irgi gruntuotos iš gamyklos. Plokštė gal ir nieko namui, bet pagalvokit kaip jūs ją sujungsit, bus gabalais siūlės, pakalimams. Kaip ten jos tiksliai vadinasi, ta firma net puslapio neturi savo.. 🙂

       Patinka

 3. Arvydas says:

  sveiki,
  gal pamenat, kokias varžteliais suko tas lentutes?
  Ar gręžė atskirai skyles, ar tiesiog kiaurai per per lentutes suko?

  Patinka

  • Mantas says:

   Nežinau kaip vadinasi tei varžteliai, bet pirkau iš Avižienių statybinių medžiagų parduotuvės, jie dažyti, tokios pat spalvos kaip lentutė, ir kainavo nepigiai ~20ct/vnt. Ten galėjo būti Ethernit varžteliai.. Pagal technologija gręžti nereikia jeigu kampas ne arčiau kaip 5cm. bet meistrai mano nesivargino, niekur negręžė, kol kas niekas nenukrito.

   Patinka

 4. Rolandas Kiseliauskas says:

  Paprašysiu savininko pakomentuoti dėl šių lentučių. Praėjo jau pakankamas laiko, kad tinkamai įvertinti.

  Ar neatšoka dažai, ypač ties pjūvio vietom ir varžteliais? kaip su temperatūrinėmis deformacijomis ar viskas gerai ? Kadangi po stogu tai drėgmės turbūt negauna.

  Planuoju montuoti virš 500m2 fasado, krypstu prie šio gaminio, norisi atsiliepimų iš vartotojų, ne tik pardavėju 🙂

  Patinka

Palik komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: