Sienos baigtos


ICF blokelių sienos

ICF blokelių sienos

Pagaliau mūro darbai baigti, prasidėjo stogo darbai. Buvau taip užsiėmęs, kad net nebuvo kada prisėsti parašyti +reikėjo susirasti ir persikraustyti į naują butą. Sienos pakilo per gerą mėnesį iki sąramų iš kurių buvau 3 sav. atostogose ir kokios 3 laisvos dienos +savaitgaliai ir po darbo 3-4val kasdien! Dėliojau blokelius praktiškai vienas, pildavom dviese. Kai prasidėjo sąramos (paskutinės 2 eilės) užtruko irgi gerą mėnesį, bet dirbau praktiškai vienas, tik didžiąja dalį betono užpylėm dviese. Šiek tiek prifotkinau kaip kas buvo, atnaujinsiu blogą vėliau, dabar reikia skubėti paruošti langų angas ir užsakinėti langus bei duris.

Apie Mantas
Friendly, honest, smart.

2 Responses to Sienos baigtos

 1. Blakis says:

  Foto tai kaip iš žurnalioko 🙂 o vienam dirbt nelabai spartu, nors ir susitaupo, bet prarandi laiko. Galvoju irgi pats mūryt, bet kviesiuos į pagalbą draugus 🙂

  Patinka

  • Mantas says:

   Gražus dangus buvo pirmadieni, taip ir atrodė 🙂
   Betonuoti buvo pats lengviausias (psichlogiškai) ir greičiausias darbas kur į pagalbą visada pasikviesdavau draugą, kad būtų greičiau ir linksmiau. Ilgiausiai užtrukdavo sudelioti blokelius lygiai ir sudėti armatūrą, taip viena eilė užtrukdavo 2 dienas dirbant vienam kai prasidėjo angos sienose. Draugam tokio darbo negalėjau patikėti, nes neturiu nei vieno draugo statybininko ar nusiteikusio labai kruopščiai padirbėti pagal mano reikalavimus 🙂 O blokeliai tikrai nesideda taip gražiai kaip per reklamą rodo… O ypač jei kai kur nugrybavai bent per 0.5cm, tada sekanti eilė eina dar kreiviau.

   Paspaudė "Patinka": 1 person

Palik komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: